PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733084}

Dama w vanie

The Lady in the Van
6,7 16 313
ocen
6,7 10 1 16313
6,1 12
ocen krytyków
Dama w vanie
powrót do forum filmu Dama w vanie

5-/10

ocenił(a) film na 5

Mnie nie porwało... cały film strasznie nużący... jak ja się męczyłem by to przetrwać... Najjaśniejszy punkt to oczywiście Maggie Smith... kapitalna rola... Samego filmu nie polecam.

reptile2006

Podpisuję się pod tym obiema rękami! Najbardziej wkurzający był główny bohater - postać kompletnie nieudana, irytująca. Gdyby nie Maggie, to w ogóle można by sobie ten film darować. Uważam też, że zakończenie zepsuło efekt.

ocenił(a) film na 6
Bat_Quinn

Ja się ciesze, ze wyjasnily się wątki z plamą krwi i mezczyzna, który pukał wieczorami do vana, bo nie dawaloby mi to spokoju. Ale cała ta scena na cmentarzu była baardzo kiepska. Na pogrzebie mogłoby się skończyć i potem od razu przejść do wieszania tablicy pamiatkowej.

H_ann

Otóż to. Można było zakończyć tym poniekąd patetycznym nastrojem, jakimiś wspomnieniami o staruszce, a motyw tej "pozagrobowej" rozmowy pasował tam jak pięść do oka.

ocenił(a) film na 5
Bat_Quinn

Zgadzam się z założycielką tematu. Maggie Smith jest po prostu fenomenalna w każdej roli. Film kiepski, w zasadzie trochę o niczym. Ani to cięta satyra na społeczeństwo, ani wzruszająca historia ekscentrycznej kobiety, ani wnikliwy obraz relacji pisarza z kobietą z vana. Mdłe.

Scena na cmentarzu nieco żenująca, jak to mówi się w Internetach, grafik płakał, jak projektował.

ocenił(a) film na 5
Kinomaniaczka_

Uwielbiam tę panią ale cóż film ogólnie mnie zawiódł-niestety.

ocenił(a) film na 5
reptile2006

mam identyczne odczucia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones