PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 282
oceny
8,0 10 1 103282
6,2 29
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

a tam nieczynne bo film kręcą. Ale wybaczam tylko mam nadzieję że będzie przynajmniej tak dobry jak bogowie

OLIN1

A mam takie pytanko gdzie jest ten basen? :D

ocenił(a) film na 8
Weronika_Blonska

Świdnica ul. Równa

OLIN1

Ja tam bym reklamował.

Zloty_Deszcz

Realizujemy ciekawy projekt filmowy z Joanną Kulig i Adamem Woronowiczem w rolach głównych Niestety nie mamy już wystarczających funduszy na prace postprodukcyjne .W związku z tym chcielibyśmy zwrócić się do Was z prośbą wsparcie i udostępnienie informacji o zbiórce
Link do strony filmu , u nas na profilu filmwebu (ograniczenia)
Bylibyśmy bardzo wdzięczni - każde udostępnienie informacji zwiększa szanse na powodzenie projektu , a powinno wspierać się wartościowe rodzime produkcje :)

Play_short_movie_

A znalazłaby się jakaś drugoplanowa rola dla mnie? Najlepiej w jakiejś scenie miłosnej z panią Kulig :)

Zloty_Deszcz

niestety film , już zakończony . Teraz jesteśmy w trakcie prac postprodukcyjnych , na które zbieramy fundusze , ale w zamian za wsparcie projektu , w zależności od zaangażowania otrzymać można zdjęcie pamiątkowe z aktorem , wejście na premierę bądź osobiste spotkanie z aktorem , także wydaję nam się ,że ciekawe propozycje :) . Jeśli nie możesz wesprzeć projektu , miło nam będzie jeśli udostępnisz post o zbiórce wspieramkulture. pl / projekt / 1353 - PLAY - film -krotkometrazowy zwiększy to szanse na powodzenie projektu
Pozdrowienia :)

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

ohoho, widzę klasowy żartowniś w szczytowej formie

Wictorias

Zostajesz dziś po lekcjach w szkole, młoda damo.

OLIN1

Nie martw się. Jest nawet lepszy niż Bogowie ;) Doskonały nawet. Widziałem w Gdyni na festiwalu.

ocenił(a) film na 8
penkejk

To dobrze jak widziałeś. Mam nadzieję że rozumiesz ironię i zrozumiałeś mój wpis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones