PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 282
oceny
8,0 10 1 103282
6,2 29
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

Co rola to perełka. Nie tylko Jakub w roli życia. Ale odbrązowiony i surowy Żmijewski. Doskonały, nie szarżujący Gajos. Jakubik, który jak zawsze na swoim doskonałym poziomie. No i Kot, który przebija się z drugiego planu! Panowie, brawo!

Bella_88

Jakubik i Kot to poza Gierszałem to role, które przyciągją do ekranu. Chce się krzynac dajcie ich więcej :) Żmijewski mnie pozytywnie zaskoczył, fajnie że próbuje grać zupełnie inne role.

ocenił(a) film na 9
Bella_88

Zapomniałam jeszcze o Woronowiczu, który jak zawsze gdy ma na sobie mundur to powoduje antypatię do swojej postaci. I tak ma być, rasowy z niego aktor!

ocenił(a) film na 9
Bella_88

Kameleon z niego ;) ale faktycznie jako milicjant jest świetny.

ocenił(a) film na 9
Bella_88

Gajos to jest jednak klasa sama w sobie. Gdyby było go więcej to skradłby ten film Gierszałowi.

Bella_88

Kot wyglądał jakby zszedł prosto z planu filmu Bogowie ;) Na szczęście grał co innego i choć był świetny to pierwsze skrzypce gra Jakubik i Gierszał :)

Alissses

Jakubik i Gierszął to świetne połacznie, uwielbima ich humor i styl gry

Filomena00

Właściwe nie wiem, który duet lepszy - Jakubik z Gierszałem, Gajos z Gierszałem, czy nie zapominajmy Woronowicz, też świetny z Gierszałem!

Filomena00

jak tylu dobrych aktorów to trudno wybrać faworytów ;)

ocenił(a) film na 9
Bella_88

do tego Cielecka, Woronowicz, Haniszewski, Kościukiewicz , nawet mniejsze role mocno obsadzone !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones