PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 995
ocen
6,0 10 1 131995
3,2 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

Przede wszystkim Saga Zmierzch nauczyła mnie, że nie ocenia się ludzi po pozorach,
które często są mylące. Dzięki niej nauczyłam się szanować przyjaźn i moich
przyjaciół.Wiem, że istnieje prawdziwa miłość, która jest w stanie przetrwać wszystko,
taka miłośćgdzie dwie osoby kochają sie pomimo wszystko szczerym i czystym
uczuciem.Dzisiejsza miłość to tylko słowo.Czasem jest to wykorzystywanie drugiej osoby
do własnych celów, zdrada bycie z drugą osobą dla np. pieniędzy.Bella i Edward będąc
małżeństwem pokazali co to słowo oznacza . Dzisiejsze małżeństwa w większości
kończą się rozwodem, są tam kłótnie i wyżej wymienione zdrady, niewierność.
Małżeństwo Belli i Edwarda jest wręcz perfekcyjne. Chociaż w naszych czasach rzadko
można takie spotkać, to jednak autorka Stephenie Meyer takie właśnie małżeństwo
przedstawiła. Bella i Edward to szczęśliwa rodzina, mają wspaniałą córeczkę, która jest
ich oczkiem w głowie i dodatkowo wzmacnia ich uczucie , są otoczeni przyjaciółmi i
rodziną, małżenstwo doskonałę wręcz. Właśnie dlatego saga dała mi wiarę w to że na
świecie są wspaniali ludzie, że może kiedyś każdy spotka z nas tak doskonałego i
kochającego partnera jak Edward lub taką troskliwą opiekuńczą i poświęcającą się dla
miłości partnerkę jak Bella. Większość ludzi traktuje sagę jak bzdury, ponieważ czepiają
sie takich rzecy jak miłość śmiertelniczki do wampira, który jest dobry, pije krew zwierząt i
świeci na słońcu, którego krzyż, woda święcona, kołek i czosnek nie zabijają. To płytnie
myślenie żeby pojąć sens sagi należy zwrócić uwagę na głębsze rrzeczy, dostrzec je a
dopiero potem po przeczytaniu sagi oceniać ją wedle własnego zdania. CZasem
niektóry rzeczy nie widać na pierwszy rzut oka , trzeba się trochę poświęcić aby dostrzec
ich sens i głębię.

sentia

To jest przykre, ale myślę że victrish będzie teraz wspominać o tym każdemu i wszędzie.

Fanka_Diablicy

Widzę, że diablica założyła sobie drugie konto

Izabella225

niee to moja przyjaciółka .! rozumiemy się bez słów . jest moim idolem . kocham ją całym moim serduszkiem <3333

Izabella225

No właśnie o tym mówimy ^^

Izabella225

Jedno jej nie wystarcza xD

ocenił(a) film na 10
Diablicaaa

Popieram cię w 100%

ocenił(a) film na 6
Diablicaaa

zgadzam się z Tobą! prawie to samo mam na myśli, ale w tym świecie nie ma akceptacji.. bo lubię sagę Zmierzch to jestem naiwnym gimbem, zawsze i wszędzie. Debilizm płytkich ludzi dobija.. Wiadomo są lepsze kąski wampiryczne. Tutaj akurat zostało to inaczej przedstawione, może słodziej a na pewno delikatniej :) I miłość, poszanowanie jakieś sobie zaszczepcie wy suche hieny.. "stojący na ziemi" "realistyczni" wy.. śmiać się chce. Niestety nie będę się ujadać z plewiem. Szkoda mojej pięknej klawiatury, i cennego czasu na coś co nie zna głębszych uczuć, którzy nie potrafią wejść głębiej niż w swój płytki świat. I każdy kto ogólnie rzecz biorąc ocenia kogoś, po tym co ogląda, co nosi i co go ujęło jest dla mnie nic nie warty. Inność, różnorodność jest super, a jak chcecie być tacy sami to proszę bardzo. Plus spokojnie, nie twierdzę że Zmierzch to majstersztyk ... ale ma przekaz który dostrzeże tylko wybrana jednostka. Mogliby nawet ominąć wampiryzm, świecenie się.. nie zmieniłabym zdania.

Diablicaaa

"Przede wszystkim Saga Zmierzch nauczyła mnie, że nie ocenia się ludzi po pozorach,
które często są mylące. Dzięki niej nauczyłam się szanować przyjaźn i moich
przyjaciół.Wiem, że istnieje prawdziwa miłość,"
Jedno słowo w tej wypowiedzi jest...zatrważające...."NAUCZYŁA MNIE".
NAUCZYŁA?
Jakaś gówniana, zmyślona, koloryzowana historyjka cię czegoś NAUCZYŁA???????????!?!??!
Nie fakty, nie życie, nie wiedza, nie doświadczenia z realnego życia...tylko WYMYŚLONA HISTORYJKA N A U C Z Y Ł A cię szacunku do przyjaciół, nauczyła cię, że miłość istnieje...??
Kwa! Nie życie, nie prawdziwe realne doświadczenia, nie realni ludzie, znajomi...tylko tego nauczyła cię pier..lona, zmyślona, historyjka filmowa???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KURNA NIECH JUŻ PIERDYKNIE TA KOMENTA W TEN SYF! Już nic wartościowego tu nie wyrośnie! LUDZKOŚĆ NIE WYSZŁA! Niech już przyjdzie ten totalny kataklizm i spłucze to do szamba :/

Diablicaaa

Saga Zmierzch jest mdła jak Ludzka stonoga

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones