PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015105}
6,3 28 168
ocen
6,3 10 1 28168
6,6 17
ocen krytyków
Uśmiechnij się
powrót do forum filmu Uśmiechnij się

Pomysł może i ciekawy ale zupełnie zmarnowany potencjał. Zachowanie głównej bohaterki wręcz idiotyczne - poszła przeprosić siostrę i na starcie mówi, że zostałą przeklęta...no genialne jak to możliwe, że siostra nie uwierzyła, zresztą tak samo jak narzeczony. Druga sprawa, -dowiedziała się, że takie łańcuchy już występowały np. w Brazylii może warto by było się dowiedzieć czegoś więcej jak to się tam skończyło, może uda się zrozumieć i poznać zasady tej klątwy/czy co to w zasadzie jest. Ale nie lepiej się zamknąć w szopie gdzie zwariowała jej matka i skończyć jak reszta. Dałem 4 tylko za pomysł.

ocenił(a) film na 4
majkel10

Nie dałem, że jest spoiler ale w edycji już tego zaznaczyć nie mogę

majkel10

A co miała powiedzieć siostrze ? Że jest chora psychicznie ? Skonczyła jak skończyła, bo zrozumiała, że od tego nie da się uciec. Proste.

ocenił(a) film na 4
Carlito78

Carlito78 No raczej, że tak - zwalić na jakieś problemy z głową czy cokolwiek. a nie walić prosto z mostu, że to klątwa świetny pomysł przy przeprosinach geniuszu. Poza tym co za kompletne bzdury piszesz - zrozumiała, że od tego nie ma uciec? Jak się zupełnie przez te wszystkie dni nie próbuje zrozumieć natury tej klątwy to jak można to zrozumieć? Stwierdziła, że się zamknie w szopie i samo przeminie... genialna decyzja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones