PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833}
6,1 34 247
ocen
6,1 10 1 34247
5,4 8
ocen krytyków
Zakochani
powrót do forum filmu Zakochani

ZAKOCHANI po fachu

ocenił(a) film na 4

Trzeba przyznać, że scenarzysta wykazał się ogromną fantazją (a przy okazji stworzył nowy zawód) ;]. Romantyczna komedia wzorowana na swoich amerykańskich odpowiednikach- totalna klapa. Ani pierwsza dama polskiego filmu, ani piosenka Kukulskiej nie uratowały tego filmu... Zdanie podsumowujące: idealny dla amatorów...

miriam_b

Hej, hej sandro z Bytomia
Twój komentarz byłby dla mnie bardziej zrozumiały gdybys była facetem bez wyobraźni, no ale dziewczyna? Przeciez to super komedia romantyczna i własnie dlatego super, że brak w niej było stereotypów, scenariusz ciekawwy, aktorzy dobrzy. Czy nie jestes zbyt surowa? Nie chciałabys sama przeżyc takiej przygody?

ocenił(a) film na 4
Mistyfikacja

C.D.
Może i jestem zbyt surowa, ale może to dlatego,że KOMEDIE ROMANTYCZNE nie są moim ulubionym gatunkiem... O wiele bardziej wolę dobre thillery, horrory czy dramaty... Nie znaczy to jednak, że nie mam wyobraźni...Po prostu nie zachwycają mnie JUŻ filmy o "księciu na białym koniu"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones