Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

Nie wypowiem się na temat aktorstwa tej dziewczynki, bo to byłoby głupie;) ale czy jest jeszcze ktoś, kogo to dziecko najzwyczajniej w świecie "wkurza", działa na nerwy? jak ją widzę w telewizji, to od razu przełączam program...

malgorzata_9

taaaaak, wlasnie oglądam 'listy do m' i aż musiałam wejść na filmweb, żeby wyrazić moją nienawiść do niej!

vodkatini

coś w tym jest.. denerwuje mnie jej 'gra' -.-

vodkatini

Właśnie w tym filmie wypadła rewelacyjnie.

vodkatini

haha ! ;) padłam :D Też nie lubię jej GRY aktorskiej , nie twierdzę , że jej nie lubię jako człowieka -jest mi obojętna :)

malgorzata_9

straszna! tylko w tylko mnie kochaj fajnie grala, ale moze ze byla malym dzieckiem i po prostu byla slodka...
w m jak milosc gra jak pierwsza lepsza dziewczyna z lapanki z ulicy a nie jak aktorka ktora gra juz od prau lat... masakra

grubakotka

Ja myślę, że ona ma jakieś problemy z oddychaniem...jakoś tak ciężko jej idą dialogi. Jak była dzieckiem to wydawało się to naturalne, ale teraz....:/ Czasem oglądam z mamą M jak Miłość i jak patrzę na sceny z nią to od razu mam na myśli drewno. Najgorsza z całego serialu...A wiadomo, że występują tam i prawdziwi aktorzy i totalna castingowa łapanka uliczna. Nie wiem ile lat mają dokładnie chłopcy, którzy grają w serialu urwisów (syn Marka Mostowiaka i jego kolega), ale są przynajmniej bardziej swobodni i wiarygodni. Ona natomiast każdą emocję wymusza, przerysowuje lub gada, ale nie gra. Mimika- 0, głos-0, ruch, gesty- 0. Totalnie bez charakteru. Źle się na nią patrzy i źle się jej słucha. Szczerze mówiąc to po Tylko mnie kochaj miałam co do niej pewne nadzieje- skoro w tak młodym wieku zbiera doświadczenia to może, może... Niestety brak jej werwy. Myślę, że nawet do trudnych spraw by jej teraz nie wzięli:/

malgorzata_9

zauważ, że filmy w tórych ona bierze udział to nie jest jakieś barachło, same najlepsze filmy z najbardziej znanymi aktorami, nawet nie chce wiedzieć kim są jej rodzice, jak bardzo musza być wpływowi skoro udaje im się wepchnąć takiego bękarta, nie umie grać, nie wzbudza sympatii nie jest nawet ładna a i tak wszędzie ma rolę załatwioną

camelka

Same najlepsze filmy z najbardziej znanymi aktorami? Uważasz, że "Tylko mnie kochaj" czy "M jak miernota" to dobre produkcje? A to, że Zakościelny jest znany, nie znaczy, że jest dobrym aktorem.

malgorzata_9

Mam nadzieje, że takich osób jest jak najmniej. Wyjątkowy talent.

malgorzata_9

Nie znasz jej to nie oceniaj. Byłeś kiedykolwiek na planie? Nie. No więc właśnie, nie masz pojęcia jak ciężka jest ta praca... Coś w stylu "Nie znam się to się wypowiem".

emilia_nowakowska

Ręce opadają.

malgorzata_9

tak! Miałam okazje widzieć ja kilka razy i obserwowałam te dziewczynę i po prostu az krew zalewa jaka ona jest irytująca. Taka typowa głupia nastolatka, tylko ze jeszcze bardziej dziecinna. A o grze aktorskiej nie wspomnę.

malgorzata_9

Nie tylko Ciebie ona irytuje ........................... Tylko że teraz ona tańczy w tańcu z gwiazdami................... dziwię się że jeszcze nie odpadła..............

Maltanase_Mana

Jak była mała to była fajna taka słodką dziewczynka , ta słodycz zasłaniała jej umiejętności aktorskie. Poza tym ona ma tyle lat a jak patrzę na jej zachowanie , to myślę że to 1 gimnazjum (wygląd to samo). Nie mogłam uwierzyć jak się rok temu dowiedziałam że jest moją rówieśniczka. A teraz nie ma tej słodyczy i jej gra aktorska jest widoczna

malgorzata_9

Jaka dziewczynka, ona jest pełnoletnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones