Magdalena Cielecka

7,4
23 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Jak widać po niby "najlepszych" wypowiedziach (z drugiej strony co za siły za tym stoją i jakich kryteriów używają żeby nadawać takie miano - to na marginesie i dotyczy całokształtu wypowiedzi na forum) PiSowszczyki SZCZEKAJĄ, a karawana idzie dalej... może powolnie, ale się w końcu doczekamy czasów... "gdy na drzewach zamiast liści będą wisieć(...)" ...no jak myślicie, kogo mam na myśli @:-)

gandalfszalony

"feminiści"?

gandalfszalony

To wielka szkoda...:(

gandalfszalony

Może kiedyś doczekamy czasów, w których ludzie zaczną używać mózgów do myślenia i przestaną na siłę wciskać innych w skrajności. Nie popierać lewicy to nie zawsze to samo, co popierać prawicę. Ja wiem, że wolniej myślącym trudno jest wyobrazić sobie, że jest jeszcze nieco opcji poza i pomiędzy, więc tak gwoli informacji, są ludzie, którzy chociażby nie popierają żadnej ze stron. Tak, wiem, szokujące.

evadne

Niestety od dłuższego czasu myślę podobnie do Ciebie. Przynajmniej w kwestii wyboru pomiędzy mniejszym złem. A tak a propos to z mojej poprzedniej wypowiedzi nie wynikało wcale, że bezwzględnie optuję za tzw. lewicą czy jej malowaną wersją dla biznesowej elity.
A teraz to już jest taki czas w którym można czekać tylko na walec, który przyjedzie i wyrówna... a potem i tak będzie dokładnie tak samo :(
PS
PiS ma zajadle wściekłą retorykę nie do zaakceptowania dla większości trzeźwo myślących i kulturalnych ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones