Magdalena Cielecka

7,4
23 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

ale nie wiem jak mozna się zachwycac jej uroda. Oczywiście nie jest tam jakaś szpetna ale taka super jak np Agata Nizinska ,Weronika Książkiewicz czy Magdalena Łaska tez nie jest .Dlatego drażni mnie ze ją obsadzili w Zakochanych w roli Zosi.

Veronica86

No taaa Nizinska to straszna piękność jest. I w dodatku jaki ma " wpaniały" gust.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Veronica86

Krystyna Feldman , tyle w temacie .

Veronica86

Z tych trzech to tylko jednej ustępuje.

Veronica86

a kim są te panie przepraszam? bo z żadnym teatrem ani filmem ich nie umiem powiązać

tolerancja91

Jak to możliwe? Toż to ucieleśnione nadzieje polskich telenowel :D!

tolerancja91

Weronikę Książkiewicz znasz na pewno, śliczna jest

Veronica86

Dajcie spokój, przecież widać, że to troll. Porównuje Cielecką z przeciętnymi (Książkiewicz), tandetnymi (Niżyńska) lub początkującymi (Łaska) aktorkami.

Lotta_Rosie

Trafny komentarz,podoba mnie sie hehe ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Veronica86

Rzeczywiście, straszyć może nie straszy, ale rysów regularnych nie ma i jest cała masa ładniejszych aktorek

Veronica86

Dla mnie Pani Magdalena ma w sobie nie tylko duzo talentu ale i klasy . I jest przepiekna. na pewno ladniejsza od rzekomej sexbomby Aniston z ktorej juz zaczal sie wylewac botoks.

maciekb80

Nie, no gdzie Aniston sexbomba...masz racje, to już wolę Cielecką

maciekb80

Dziwne ze na forum Aniston napisales ze jest sexbomba a tutaj wrencz przeciwnie.

Veronica86

Po prostu normalna, niewyzywająca kobieta, ale niektórzy lubią akurat takie typy

Veronica86

Fakt- ona nie jest "idealna". Niektórzy jednak cenią naturalne piękno z domieszką klasy. Jeżeli kobieta ma to "coś" nie musi mieć regularnych rysów, może mieć parę zmarszczek, bo i tak liczy się to jakie sprawia ogólne wrażenie. Uroda to nie matematyka :-) Nie da się jej zbadać i zmierzyć centymetrem. Cielecka sposobem bycia, głosem, aurą seksapilu, wrodzoną elegancją nokautuje wiele typowych, zrobionych piękności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones