Magdalena Cielecka

7,4
23 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Jej uroda nie przenika duszy.

użytkownik usunięty

Zwykla kobietka, uroda przeciętna, amnei nie porusza, nie lubie osobiście jej ogladać w filmach ponieważ irytuje mnie swoja wspomniana kiepska urodą i nie porusza mnie ona swoim seksualizmem tzn. lubie kiedy kobieta ma to coś, a ona tego nie ma.-moim zdaniem ale widac ktos lubi miernotę.

użytkownik usunięty

To czego ty oczekujesz od aktorek - żeby cię poruszały seksualizmem? To się przerzuć na "Słoneczny patrol".

użytkownik usunięty

Oh zbyt proste by to było. Chodzi mi o to, żeby miały więcej polotu ,jakiegos ukereunkowania na zmysły. Jak wiadomo kwestia gustu.

użytkownik usunięty

Oh zbyt proste by to było. Chodzi mi o to, żeby miały więcej polotu ,jakiegos ukierunkowania na zmysły. Jak wiadomo kwestia gustu.

użytkownik usunięty

Masz rację, to kwestia gustu. Ale napisz może, które aktorki wg ciebie to mają, bo twoje "ulubione" milczą na ten temat.

W polsce jak jakaś aktorka wybije się w jakimś nędznym serialiku lub po prostu z dnia na dzień staje się sławna to od razu staje się najpiękniejszą osobą showbiznesu...tak jest z Małgorzatą Korzuchowską i Katarzyną Cichopek - obie panie nic sobą nie prezentują(zarówno jeśli chodzi o urode jak i gre aktorską). Podobnie jest z Magdaleną Cielecką - ona nie jest ładna, jest bardzo przeciętna a nawet brzydka. Wiele piękniejszych można spotkać na ulicy. Na plus można jej zaliczyć dobrą grę (oczywiście jak na poziom polskiego kina). Dlatego uważam że kompletnie nie ma się czym zachwycać, a określenie tej pani "jedną z najpiękniejszych polek" to jakiś absurd. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale naprawde nie potrafie sobie wyobrazić osoby której ta pani podobałaby się tak bardzo żeby określić ją tym mianem...myśle że jedyną polską aktorką która media rozleklamowały jako piękność a która rzeczywiście ma w sobie to coś jest Joanna Brodzik(chociaż i w tym przypadku media nieco przesadzają jest masa ładniejszych). Reszta to przeciętniaki które na fali popularności i głupoty (i jak widać ślepoty) ludzi stały się pseudo pięknościami.

korios

Trdno żeby robić ranking najpiękniejszyh wśród wszystkich kobiet Polski, albo i świata. Aktorki, piosenkarki itd to zwykłe kobiet, zawsze jest możliwość, że na ulicy spotkasz ładniejszą. Ranking najpięknieszych kobiet świata też nie jest obiektywny bo bierze sie pod uwae tylko te znane co nie? Chyba jednak trudo by było zgromadzić te ok 4 mld kobiet żyjących na naszej planecie i wybrac z nich 100 najpiekniejszych, zresztą wtedy i tak musieli by wybierać wszysy żyjący ludzie, a i tak tym co by przegrali by sie to niepodobało. Cóż obiektywizm niemożliwy... Mi się typ urody cieleckiej podoba, "taka zimna księżniczka"

korios

"myśle że jedyną polską aktorką która media rozleklamowały jako piękność a która rzeczywiście ma w sobie to coś jest Joanna Brodzik"
Widzisz, korios, wg Ciebie ma to "coś" , wg mnie - nie...

"Reszta to przeciętniaki które na fali popularności i głupoty (i jak widać ślepoty) ludzi stały się pseudo pięknościami.
Możesz tutaj przytoczyć przykład takiego "przeciętniaka" ???

Według wielu osób (nie mówię o sobie - nie przepadam za nią) to "coś" ma Magdalena Cielecka...
Ale masz rację - o gustach się nie dyskutuje...
Pozdrawiam :)

Wiesz co Chris, przestan pisac takie glupoty bo juz nei moge na to patrzec.Aktorka ma miec wiecej polotu,ukereunkowania na zmysły??? A co Ty chcesz ogladac jej urode, jej piersi, twarz, i nei wiadomo co jeszcze, czy zwracasz uwage na GRE aktorska.Chyba to jest najwazniejsze w tym zawodzie. A poza tym uroda jest kwestia gustu, bo nawet najpiekniejsze (niby dla wsztskich) kobiety dla niektorych wydaja sie byc brzydkie. Wiec nie mowmy tu o kwestii urody, i nie krytykujmy jej.

użytkownik usunięty
guska_2

No i Chris mi nie napisał jakie to aktorki ukierunkowują go na zmysły.

Nie napisałem że jest brzydka - jest PRZECIĘTNA co oznacza że prezentuje PRZECIĘTNY typ urody, a media reklamują ją jako sexbombe nie mającą sobie równych. Według mnie totalna bzdura mająca na celu tylko i wyłacznie powiększenie popularności tej aktorki. Nie zdziwiłbym się gdyby niedługo ukazały się jej zdjęcia w ckm'ie czy playboy'u (chyba że już się ukazały - nie wiem nie czytuje/oglądam). Oczywiście nadal utrzymuje że jest dobrą aktorką, ale co do jej urody mam pewne wątpliwości. Pozdrawiam.

korios

też nie wiem co ludzie w niej widzą. ale może moja negatywna opinia wynika tylko i wyłącznie z tego, że miałam okazję ją widzieć tylko w "S@motności...". a jakoś obraz niezaspokojonej masturbującej się blondyneczki, któej życie polega na pisaniu maili/chatowaniu i popijaniu czerwonego wina do mnie nie trafił :| z resztą w ogóle mi się nie podoba,,, :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones