Magdalena Cielecka

7,4
23 927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Bardzo dobra aktorka, chyba najlepsza w Polsce - lubię jej grę. Ma potencjał, ale niestety w naszym kraju nie kręci się dobrych filmów (z małymi wyjątkami) w których mogłaby pokazać swoją klasę

użytkownik usunięty
golmac

Fajna opinia. Ciekawe, że taka aktorka jak ona ma po "Samotności w sieci" etykietkę komercyjnen, co mnie osobiście śmieszy, bo oprócz "Magdy M.", "Zakochanych" i wspomnianej "Samotności..." filmy z jej udziałem są na wskroś niekomercyjne.

golmac

Aktorka podoba mi się ze względu, że ma gust.
Nie da się zwieźć temu prymitywnemu światku, nie gra w tych wszystkich popularnych serialach.
Nie uczestniczy w żadnych show z gwiazdami - ceni się i nie liczy się dla niej popularnośc.
Po prostu gra, jedna z najbardziej wartościowych aktorek polskich

golmac

bardzo dobra aktorka najbardziej podobala mi sie w zakochanych a z seriali w oficerze

golmac

Ja też się zgadzam że jest najlepszą aktorką w Polsce. Wybiera tylko filmy wartościowe i nie lansuje się we wszystkich programach typu "taniec z gwiazdami". Gwiazdy które biorą udział w nich dziś są znani za tydzień nikt już nie będzie o nich pamiętał no chyba że wymyślą kolejne show dla zdesperowanych gwiazd a ich egzystencja medialna skończy się z dniem gdy zabraknie pomysłów na kolejne programy , a pani Magdalena nadal jest i będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones