Magdalena Cielecka

7,4
23 927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Jedyna jej dobra rola to w teatrze telewizji gdzie grała z Janem Fryczem i
Kamilem Bosakiem, nie pamiętam już tytułu. Oprócz tego nie jestem
zwolennikiem jej "talentu" ...

użytkownik usunięty
gizusm

Jeżeli mówisz o "Przesileniu" to grała tam z Marcinem Bosakiem.

Rzeczywiście Marcin, sory za faux pas.

Gratuluję tak wnikliwej znajomości teatru telewizji ; )

użytkownik usunięty
gizusm

Bo to jedna z nielicznych rzeczy którą warto obejrzeć w TV

gizusm

Efekt oglądania seriali ;P

A Cielecka jeszcze świetnie zagrała w Egoistach.

użytkownik usunięty
immortaly

A także w "Trzecim" i "Pokuszeniu" bardzo dobra była też w "Amoku" i "Jak narkotyk" teraz czekam na "Mniejsze zło", a następnie "Wenecję".

gdzie widziałaś 'jak narkotyk"? błagam







użytkownik usunięty
luza

Widziałem kiedyś chyba na TVP 2, ale późno w nocy był.

a Pokuszenie? wszędzie go szukam...

gizusm

"Przesilenie" było cudowne, fantastyczne, niesamowite, po prostu uczta dla intelektu, dla zobaczenia czegoś tak wspaniałego człowiek żyje. Fantastyczny teatr tv, po prostu miazga. Podobał mi się jeszcze jeden, może znacie tytuł, z Jandą i Englertem o ile dobrze pamiętam, ona wymieniała się listami ze swoją sąsiadką, która była kochanką Englerta później pojawiła się jeszcze jedna młodsza dziewczyna bodajże była zafascynowana kulturą wschodu, nie potrafię sobie przypomnieć tytułu tego spektaklu w teatrze telewizji.

użytkownik usunięty
Charlie_M_

A to chyba piszesz o "Zazdrości"? Grały jeszcze Dorota Segda i Maria Seweryn?

Dokładnie, dzięki bardzo. No to bawimy się dalej, jaki tytuł nosiła sztuka, w której wystąpiła Jungowska, była tam prostytutką, akcja działa się o ile pamiętam w Londynie w niedalekiej przyszłości. Na mojej liście ulubionych spektakli zajmuje 4 miejsce :)

użytkownik usunięty
Charlie_M_

Z Jandą? Samusionek? Machulskim? i Orzechowskim? To "Od czasu do czasu"

Dzięki bardzo uff to jeszcze jeden tytuł bo nie chce mi się go szukać. Sztuka ta zajmuje 3 miejsce. Z Fronczewskim i chyba Holoubkiem, oni byli francuzami i jechali do Dachau. Holoubek nienawidził Niemców, ciekawą dyskusję prowadzili.

użytkownik usunięty
Charlie_M_

To chyba "Podróż" tak mi się wydaje, że taki to miało tytuł

gizusm

Nie lubie jej , też jej nie trawie ... drażni mnie ona .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones