Magdalena Cielecka

7,4
23 927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Trzeba przyznać, ze dzisiejszą polularnością rządzą media, wulgarość, sceniczna krzykliwość i takie bzdety jak "taniec- na lodzi/z gwiazdami, czy inne polsatowe gów**
Dzisiejsza telewizja promując coś takiego jak kasię cichopek, czy braci mroczków- nie docenia - i w ogóle nie mówi o prawdziwych Aktorach, którzy tak, jak M.Cielecka-prawdziwie stylowa kobieta- swoją osobowością -lśnią na ekranach.
Tacy aktorzy nie grają w reklamach proszków do prania, nie tańczą w roli gwiaz, nie walczą o brylantowy mikrofon - a jednak- są!
Ludzie przyzwyczajeni do serialowych "dziełach" typu "m jak m..." czy "samo zycie", może o nich wcale nie wiedzą, ale to własnie są prawdziwe Gwiazdy!
Magda Cielecka (i m.in.A.Chyra) jest dla mnie taką własnie gwiazdą!

gosiakak

Masz rację w 100%. Cielecka to prawdziwa, polska gwiazda, która sławe zawdzięcza talentowi, kunsztowi aktorskiemu no i oryginalnej urodzie. Zdecydowanie moja ulubiona, polska aktorka:)

Mikimoto_

Też się zgadzam, ona jest świetna, bardzo bym chciała ją kiedyś poznaći pogadać. A z młodszego pokolenia aktorek, to mam nadzieję ,ze za 10 lat Wiktoria Gorodeckaja bedzie tam, gdzie teraz Magda jest, musi tylko mocno zadebiutować w filmie, teatr jużma ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones