Magdalena Cielecka

7,4
23 524 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Szkoda,że zgodziła się wystepować w jakimś glupim serialu "Hotel 52"(ale czego nie robi sie dla pieniedzy)Uwazałem ją za taką prawdziwa aktorkę,która gra w ambitnych filmach-aż tu nagle jakis denny serial-szkoda(ale i rozumiem bo liczy sie kasa a w tym przypadku bardzo dużo kasy)

slawek1988

Swiadomie przecież odrzucała seriale,aż tu nagle...Dzieki temu stworzyła wokól siebie taką niesamowitą aure,tajemniczości.Wiedziała na czym polega prawdziwe aktorstwo.

slawek1988

Może uznała to za ciekawą propozycję odmianę w jej karierze a poza tym wy pewnie dla kasy też byście się zgodzili. Każdy chce zarobić w takich czasach więc nie wciskajcie mi potem kitu że byście się nie zgodzili. Za 100 zł za odcinek byście polecieli tam grać!

slawek1988

Nie macie racji! Cielecka przecież grała w serialach, ale nie głowne role. A pamiętacie "MagdęM.", czy "Oficera", "Oficerów", i "Trzeciego Oficera"................Moim zdaniem Magda Cielecka nawet Hotelowi 52 doda uroku i stylu......Poza tym nie oceniajmy tak negatywnie tego serialu, przecież dopiero się zaczyna, "rozkręca się", nie wiadomo co z tego wyniknie........ Pozdrawiam fanów Pani Magdy Cieleckiej!!!!!!

slawek1988

HOTEL 52 JEST SUPER I NAPRAWDE FAJNIE SIE GO OGLADA !!!

londontown

oj ludzie ludzie, NIC NIE WIECIE

po 1. CIELECKA gra od czasu do czasu w serialach ale tylko mega ambitnych , hotel 52 wzięła tylko dlatego że serial ma przewidzianą ilość odcinków i jak sama powiedziała mądrze w jakimś wywiadze, jako aktorka jest w stanie zbudować w tym serialu postać od a do z, powiedziała że nie gra w telenowelach bo tam nigdy nikt nie wie w jaką stronę rozwinie się postać, a tu jest okreslona liczba max.odcinków, taka odmiana to nic złego, poza tym jej postać jest charakterystyczna i przypadla jej do gustu bo nie gra jakiejs kretynki

po 2. rynek aktorski w Polsce jest ubogi, a każdy potrzebuje kasy, może akurat ona potrzebowała

po 3. dla mnie to najbardziej szanujaca sie aktorka w Polsce, teatr, ambitne filmy, PRAWDZIWA AKTORKA

slawek1988

Eee... i co z tego? Może serial nie jest najwyższych lotów, ale jej rola jest super. Dla mnie może zagrać nawet w ,,Klanie" jeżeli świetnie zagra. Nie chodzi o to w CZYM, ale JAK.

slawek1988

Cielecka nie gra byle gdzie i byle czego, jak decyduje się na gre w serialu to tylko rolę, która jej się podoba. Widziałam ją w Magdzie M i Hotel 52 też oglądałam, i powiem, że ona zawsze wybiera takie poważne postacie z charakterem, zawsze wychodzi z klasą. Trudno tu mówić o byle jakiej nijakiej serialowej postaci, jej nie można tego zarzucić.

slawek1988

Do łezki łezka:
https://www.youtube.com/watch?v=-P78-K7pUn4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones