Marek Kossakowski

Marek M. Kossakowski

5,7
1 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kossakowski

Zagrał tam chorego psychicznie człowieka. Czapki z głów, moi Państwo!! Był tak wiarygodny, że musiałam sprawdzić, czy jest aktorem.

magduszkaa

Dokładnie , też wszedłem na jego profil bo nie chciało mi się wierzyć, żeby można było tak zagrać osobę niepełnosprawną. Gratuluję niesamowitego talentu.

magduszkaa

Znalazłam się na profilu tego aktora z tego samego powodu..
Byłam na 100% pewna, że naprawdę jest chory..
Brawo.

magduszkaa

Cóż, powtórzę się pewnie, ale widziałam dziś rano powtórkę tego odcinka "Ojca Mateusza", w którym zagrał i weszłam tu by zobaczyć kto to w ogóle jest. Jestem pod wrażeniem. Brawo :)

magduszkaa

Dobrze gra takie role. Widziałem go w spektaklu "Idiota" wg Dostojewskiego, też był bardzo wiarygodny.

magduszkaa

Po obejrzeniu tego odcinka myślałem że ten chłopak naprawdę jest chory.

magduszkaa

Pamiętacie nr odcinka? :)

Najlepsiejsza1958

http://swiatseriali.interia.pl/odcinki/seriale/ojciec-mateusz-389/news-powodz,nI d,596070
Sezon 5 odcinek 2

maxi_lucz

Do obejrzenia tutaj:
https://vod.tvp.pl/4124130/v-seria-odc-58

maxi_lucz

Dzięki <3 cierpliwość popłaca ;)

magduszkaa

Kurcze tak zachwalacie, że też muszę obejrzeć. Jaki to był odcinek jeśli pamiętasz? Ostatnio czadu dawał w Barwach Szczęścia, kurcze co to za koleś?! Niesamowity, takie aktorstwo oglądać w takich chłamach to naprawdę szok.

ewej

Odcinek 58. Naprawdę dobry aktor i dodatkowo jego aparycja bardzo pomaga mu grać te mroczne role. Przydałoby się jakieś mocne uderzenie, kawał jakiejś roli w przyzwoitym filmie. A na razie tylko Klan i Barwy Szczęścia :(

Linka94

A dzięki, już oglądałam. Parę postów wyżej znalazłam link. A przypomniało mi się, że on dwa razy grał już w Ojcu Mateuszu, zrecyklingowali go :) i też już obejrzałam, ale nie była tak dobra jak tamta pierwsza. Oj przydałby się jakiś film z nim w roli głównej, aż żal patrzeć jak się męczy w tych paździerzach. W Klanie juz jego postać zrobiła się nudna... ugrzecznili Demoniela :( może w Barwach... pociągną to dłużej. Ostatnio oglądałam nowego Pitbula Pasikowskiego i tam też miał swoje dosłownie 2 minuty :) ale cały film o jego postaci gadali, a pojawił się w filmie właśnie w sumie 2 minuty. Może Pasikowski go weźmie do kolejnego filmu do większej roli, on też lubi recyklingować aktorów jak mu się jacyś spodobają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones