PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779805}
4,4 12 547
ocen
4,4 10 1 12547
Belle Epoque
powrót do forum serialu Belle Epoque

Dawno nie widziałem tak kompleksowo skopanej kinematografii! Kamera w większości scen na ramieniu operatora zamiast na steadicam'ie, co skutkuje rozedrganiem obrazu. Ciągłe kadry "z dołu" no błagam! Cały czas bardzo duża głębia ostrości, zupełnie jak w jakiejś telenoweli z początku wieku, zero "magii" obrazu. Wielkie, wielkie rozczarowanie.

użytkownik usunięty
polarnymis

Dokładnie! Już myślałam, że jestem jedyną osobą, której to przeszkadzało...

Dobrze, że nie jestem w tym sama! Mega irytujące i mega banalne, po jakiś 10 minutach ma się dość tych ujęć.

ocenił(a) serial na 3
polarnymis

I do tego te niewyraźne wypowiedzi... Musiałam się wsłuchiwać w dialogi, żeby zrozumieć własny język. Dno i wodorosty. A w Dzień Dobry TVN i Co za Tydzień zachwytów nie ma końca.

ocenił(a) serial na 1
polarnymis

No niestety magia nazwiska Sobociński liczy się chyba bardziej niż kunszt operatorski

ocenił(a) serial na 3
polarnymis

Mam dokładnie takie same odczucia.
Postprodukcja się nie popisała. Jedynie Lubaszenko no i jako tako Lubos z tą pomocnicą jakoś dają radę.

polarnymis

Zgadzam się Ojciec Mateusz w wersji TVN. Oglądam 2 odcinek i co widzę? Smugi chemiczne, czyli chemtrails na niebie. Plaga naszych czasów (niebo w kratkę, linie, itp.) na przykład 00:11:47, zobaczę dalej bo oglądam i piszę na bieżąco.

polarnymis

a ja przed przeczytaniem twoich uwag napisałem to samo, że zdjęcia położyły ten film!
Bo dają dzieciom bez doświadczenia robić zdjęcia i tak to się kończy.

polarnymis

Widać jak operator oddycha.

polarnymis

Nie jestem kompletnie w temacie, nie znam się na ustawianiu kadrów, ale tutaj było to tak ewidentnie skopane, że miałam wrażenie że nagrywało to jakieś dziecko x)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones