PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702940}
5,3 1 052
oceny
5,3 10 1 1052
Cisza nad rozlewiskiem
powrót do forum serialu Cisza nad rozlewiskiem

Cisza

ocenił(a) serial na 3

Po 3 odcinku obejrzanym nieco "na siłę", czuję, że scenarzystom brakuje pomysłów. Jakiś 'nowy' jeździ ciągle tym swoim cambrio, Marysia mogłaby tylko mówić 'no nie wiem', Małgosia płacze, bo nie ma drożdży, a reszta jakoś zupełnie nieobecna. Rozlewisko chyba się już wypaliło.

SusannahPrada

Dokładnie, PA-DA-KA... lektor Frycz jest nie do zniesienia! Brodzik odsunęli na drugi plan- wielka szkoda, uśmiercili pocieszną postać, i kompletnie nic się nie dzieje. Słowo "cisza" powinno się zastąpić słowem "nuda". Miejmy nadzieję że to ostatni sezon, bo to jest totalną klapą, a lubiłam ten serial.

Monika1801

W 100% popieram. Ja bym zatytułował ten sezon "No nie wiem nad rozlewiskiem". No ale chyba to już koniec serialu. Bo Brodzik ma być w jakiejś nowej produkcji TVN bodajże.

ocenił(a) serial na 3
Monika1801

Fryczowa narratorem ... hmmm. Totalne dno sepleniące , mała Bronia ma najwyże j 2 lata mniej jak jej przyszywany brat ! Jak to się stało ? On miał siedem jak się urodziła. Brak Elwiry , robi jakieś pierdoły na głowie Małgosi .Wroński z mężem Elwiry wrócili z niczym , mieli przecież kontrakt . Pierdoły się zrobiły , wiele niespójności , cisza będzie w moim tv o 20.25 w następną niedzielę .

ocenił(a) serial na 1
nathalie34

Sezon kompletny nie wypał, nuda nuda nuda- a szkoda.

ocenił(a) serial na 2
xkasiakx

bo kręcone na siłe. Ten poprzedni miałbyć ostatnim ale słali petycje to nakręcili takie coś

ocenił(a) serial na 3
maciej2801

Dno, wczorajszy odcinek , porażka !!!!

ocenił(a) serial na 3
xkasiakx

Fatalny sezon, wczorajszy odcinek równiez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones