Dziewczyna i kosmonauta (2023)
Dziewczyna i kosmonauta: Sezon 1 Dziewczyna i kosmonauta Sezon 1, Odcinek 2

Odcinek 2

51m
5,3 143
oceny
5,3 10 1 143
Dziewczyna i kosmonauta
powrót do forum s1e2

Ja rozumiem, że sci-fi to fikcja naukowa i potrafię wybaczyć logiczne fikołki typu McConaughey stojący za regałem w Interstellar. Z tym mam luz, ale jak na boga mam kupić to, że za 300 zł i flaszkę da się namówić ciecia żeby w środku nocy pozwolił odpalić wesołe miasteczko, które emituje tyle światła i hałasu, że trzeba by być Dziwiszem lokalnej policji, żeby nic nie widzieć i nie słyszeć? Nawet jeśli byłaby to wiocha na krańcu wszechświata, (choć to by wyjaśniało tak dobrze widoczne, rozgwieżdżone niebo w scenie z pokazaniem wielkiego wozu) to ktoś by się raczej zainteresował. Poza tym serio bananowa (a zarazem cholernie wykształcona[bo w końcu piloci f-16]) młodzież wali wódę i balanguje na modłę amerykańską? A walka Bogdana i Nikodema? Była tak zajebista, że zacząłem przeglądać tindera. Wynik? 0 matchów :D

ocenił(a) serial na 2
grzesieklp

Jak w 1997 DAŁO SIĘ ZDEZORGANIZOWAĆ pracę zbiorników wodnych i zrzutu fali powodziowej ze zbiorników retencyjnych z przyczyn tak absurdalnych jak jakieś konkursy czy imprezy wyborcze w konsekwencji czego zalano okoliczne miejscowości i cały wrocław TO wysoce prawdopodobne że cieciu pijak za dobrą flaszkę włączy ci każdą karuzelę i wpuści za każdą bramę. Kwestia wpisowego :-) a sam film denny żeby nie było że go bronię.

ocenił(a) serial na 6
Valhilla

Sorki, ale życie swoje sama brałam udział w takim procederze hihi w wieku 17 lat gość pilnujący dał się przekupić i włączył co chcieliśmy ☺️

ocenił(a) serial na 2
agnieszka_samojlowicz

No widzisz :-) A co to było?

Valhilla

Nie mogę się nie zgodzić, ale tam to bardziej była polityka

ocenił(a) serial na 2
grzesieklp

większe wpisowe ale te same zasady. jedni płacą drobnymi, flaszką a inni willami czy władzą

ocenił(a) serial na 7
grzesieklp

Czepiasz się serialu, który jest fikcja i nie poszukujemy w nim żadnej logiki, bo jest oznaczone „sci-fi”, to tak jakbyśmy się czepiali ze magia nie istnieje, wiec Harry Potter jest do dupy! Serial nie był taki zły, to nawet coś nowego, przy tych wszystkich produktach polskich o morderstwach i jeszcze niewiadomo czym, a ze scenariusz był pisany na kolanie (to widać, słychać i czuć) ale fajnie ze ktoś się ponosi kreatywności zamiast trzymać się utartych w społeczeństwie schematów. Nie trzeba było oglądać do końca skoro Ci się nie podoba Lol

dzidkaaa

Scenariusz na kolanie i "ponosi się kreatywności "? Wnioskuję że i Ty uważasz że to gniot.

dzidkaaa

Jak coś jest oznaczone sci-fi, to jak najbardziej doszukujemy się logiki i podstaw naukowych. W takich filmach przeważnie wydarzenia są mało prawdopodobne, ale podparte jakimiś teoriami naukowymi. Żeby przestać doszukiwać się logiki, to musiałby być jako fantasy oznaczony.

dzidkaaa

Przecież na samym początku powiedziałem, że nie czepiam się fikołków logicznych. Mi się nie podoba ta nienaukowa warstwa. Jest po prostu głupkowato napisana

ocenił(a) serial na 1
dzidkaaa

Serial nie był taki zły,... tak był tragiczny nie wart powstania - szkoda prądu na takie produkcje

grzesieklp

W dodatku w 2050, którymś tam roku?

ocenił(a) serial na 3
grzesieklp

Mnie tam właśnie bardziej niż ten cieć rozbawił wielki wóz oglądany przez teleskop..

grzesieklp

Szef policji strzela tutaj z bazuki w sufit na posterunku a ty się dziwisz, że cieciu włączy prąd w wesołym miasteczku?

Pies_Baskurwieluw

HAHAHAHAH xD

Pies_Baskurwieluw

ano, w tym kraju to mało co już powinno człowieka dziwować ;)

ocenił(a) serial na 5
Pies_Baskurwieluw

Hahaha :D dobreeee!

Pies_Baskurwieluw

w komendzie kuźwa głównej w centrum stolicy i to sam komendant ten cały kraj jest jak sci-fi na kacu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones