PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236958}

Magda M.

6,5 43 325
ocen
6,5 10 1 43325
5,8 5
ocen krytyków
Magda M.
powrót do forum serialu Magda M.

Gdyby nie Brodzik...

użytkownik usunięty

to serial byłby lepszy. Chętnie zobaczyłbym na jej miejscu Magdę Cielecką, albo Maję Ostaszewską.

ocenił(a) serial na 10

co się wszyscy czepiacie tej Brodzikowej:/jak dla mnie może byc.a Cielecka i Ostaszewska nalepiej sprawdzaja sie w teatrze jakos mi nie pasują na Magde M.

ocenił(a) serial na 10

a wedlug mnie do tej roli powinni dac jakas nieznana nikomu aktorke a nie wszedobylska (reklamy seriale filmy itp)Brodzikowa, ale nie jest zle :) zawsze mogloby byc "aktorstwo" jak w W11 (zaCZymaj auto) :D:) ahh :D

użytkownik usunięty
CoeurDor

Aaa...tam narzekacie. Brodzikowa fajnie gra, nadaje sie do tego serialu:)

ocenił(a) serial na 10

no nie mowie ze zle gra ale za duzo jej w tv jest:P nudzi sie poprostu:)

ocenił(a) serial na 7
CoeurDor

Ale ta rola pasuje do niej i wogle nie wyobrażam sobie innej aktorki na niej miejscu.

ocenił(a) serial na 4

To nie jest serial dla Ciebie, tylko dla ogółu. Jakby była Cielecka to by znowu nie pasowało Kowalskiemu ( i mnie, serdecznie ten pani nie trawię), jakby Ostaszewska to znowu Iksińskiemu.
Poza tym obie jakoś niebardzo pasują do słodkiej, naiwnej dziewuszki o sposobie myślenia osiemnastolatki, a mającej lat trzydzieści. :)))

Nie da się wszystkich zadowolić. :)

ocenił(a) serial na 6
KROPKA

Zgadzam się z tobą. Każdemu pasuje co innego.

ocenił(a) serial na 10
stella

tiiia- sa gusty i gusciki... a wg mnie Joanna Brodzik gra dobrze :)) Gdybym mogla zmienic ja... to raczej bym tego nie zrobila :P:P

ocenił(a) serial na 10

brodzikowa jest ok jest taka dobra jak w filmie "NIGDY W ZYCIU" szkoda ze ten serial ma tylko 15 odcinkow

ocenił(a) serial na 3
EwaTal

w nigdy w zyciu fajnnie grała :):)

a moim zdaniem spoko sie brodzik odnajduje w roli takiej nie do konca pewnej uczuciowo Madzi :))


PS) Madzie są fajne, nie?!!! :):):) wiadomo - jak ma sie tak na imie ::):):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones