PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236958}

Magda M.

6,5 43 316
ocen
6,5 10 1 43316
5,8 5
ocen krytyków
Magda M.
powrót do forum serialu Magda M.

Po latach postanowiłam odświeżyć sobie ten serial i muszę przyznać, że to był zły pomysł. Kiedyś bardzo go lubiłam. Miłość Magdy i Piotra była niepodważalna i fajnie się ją oglądalo. Teraz uważam że to flaki z olejem. Nuda kompletna. Pierwsze dwa sezony jeszcze były do zniesienia , spotem to już tylko równia pochyla.
Obejrzalam wszystkie sezony ponownie do końca tylko dla wątków pobocznych bohaterów i wspaniałej muzyki. Fajnie jest sobie przypomnieć stare, polskie kawałki. Sceny Magdy i Piotra musiałam przewijać, bo nie byłam w stanie ich oglądać, a zwłaszcza w ostatnim sezonie. Aż dziw bierze, że musiałam zapłacić 50zl za odblokowanie serialu na player.
Magda wcale nie była dobra przyjaciółką. Miałam ciągle nieodparte wrażenie, że miała w nosie problemy bliskich bo wiecznie wyciągała swoje własne. Za to jej przyjaciele byli zawsze przy niej i ich uwielbiam. Sebek, Karolina, Agata...ta ostatnia idealnie by się nadawała na główną bohaterkę. Wesoła, spontaniczna, trochę zadziorna i z charakterem. A nie wiecznie zblazowana, nieogarnięta zyciowo mimoza. Przepraszam wszystkich fanów Magdy Milowicz jeśli ktoś to przeczyta. Musiałam to z siebi tu wydusić.
Jestem ciekawa czy ktoś ma podobne zdanie lub może całkiem odwrotne po obejrzeniu serialu po tylu latach?

ocenił(a) serial na 8
Beata_S_1901

Mam podobne odczucia. Kiedyś ten serial uwielbiałam ponad wszystko. Postać Magdy była dla mnie czymś ważnym. Dziś jestem ponownie po 1 sezonie i mimo muzyki, która do mnie trafia i przepięknych scen widoków ukochanej Warszawy z 2005 roku, kolejnych sezonów już nie ruszam, czuję się rozczarowana postacią Magdy i jej dziecinnym zachowaniem. Zapewne jest różnica gdy serial ogląda się mając 17 lat i 30 ale nie chce tego psuć, może niesłusznie ale nie chce. Pozdrawiam :)

Beata_S_1901

probowalam ogladac ten serial ok. rok temu, ale niestety, glowna bohaterka tak mne irytowala, ze odpadlam po kilku docinkach ;D wieczny nafoszona, egoistyczna, sama stwarzajaca sobie problemy... nie, ne, nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones