PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296341}
6,9 15 966
ocen
6,9 10 1 15966
7,0 3
oceny krytyków
Oficerowie
powrót do forum serialu Oficerowie

Witam

Zawsze się zastanawiałem co jest takiego w oficerach więc postanowiłem obejrzeć KILKA odcinków (na więcej nikt mnie nie namówi).

- Durnowaty patetyczny klimat. Każdy z bohaterów gra gębą jakby właśnie miał wyjaśnić sens życia.
- Denne dialogi. Gadka się w ogóle nie klei, nie wiem czy to wina scenariusza czy też głupio montowanych scen. Wydaje się że po każdej kwestii reżyser krzyczał "stop!" po czym nazajutrz dokręcano kolejny monolog. Brak interakcji. Bohaterowie ze sobą nie rozmawiają tylko wypluwają nader sztucznie kolejne kwestie ze scenariusza.
- Tragiczne zdjęcia, bezsensowne efekty. Montażyści i koleś o zdjęć zrobili sobie niezły poligon na tym serialu. Cóż... Nie wyszło :|

Serial jest kompletnie NIEUDANY.
Ilość znanych aktorów nie przedkłada się nad atrakcyjność filmu. Wyszło tak, że "każdy sobie rzepkę skrobie".
Chyba najgorszy serial kryminalny made in PL (obok "Biura Kryminalnego") jaki widziałem.

Ocena 2/10

ocenił(a) serial na 6
_MAX_

''Dwójka'' nie była aż tak zła, byłaby naprawde niezła gdyby Ale zagrała inna aktorka.
Niektóre sceny były naprawde niezłe.
Rozumiem że uważasz ''Kryminalnych za lepszy serial niż ''Oficerowie'':D

ocenił(a) serial na 2
WOLVERINE55

Serial o którym piszesz, to inna bajka więc ich ze sobą nie porównuję.
"Kryminalni" to serial lekki, łatwy, w sam raz do kolacji. Oglądasz, za wiele się nie skupiasz, po seansie dziękujesz żonie za dobre kanapki i przełączasz kanał ;)

Myślę, że "Oficerowie" mieli ambicje na coś więcej niż tylko bycie serialem do kotleta, niestety serial okazał się totalnym niewypałem.
Ktoś zdecydowanie z nim przekombinował.

ocenił(a) serial na 6
_MAX_

No fakt ale 2/10 to moim zdaniem krzywdząca ocena, oczywiście masz prawo do swojego zdania.
Ja dałem 6/10, po drugim obejrzeniu dodał bym jednak jeszcze z jeden punkt.
A ile dałbyś ''twarzą w twarz''?

ocenił(a) serial na 2
WOLVERINE55

"Twarzą w Twarz" nie widziałem nawet jednego odcinka więc nie mogę go zaopiniować. Dobry?

ocenił(a) serial na 6
_MAX_

Ja moge mówić tylko o serii drugiej, powiem tak ''Oficerowie'' to w porównaniu z tym dzieło oskarowe:D

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

"Twarzą w twarz" to parodia gatunku. Przez ten szajs źle mi się oglądało Jankowskiego w roli Rezusa w Trzecim Oficerze. Z czystego zmęczenia materiału - bo mimo wszystko dobrze odegrał swoją rolę. Podobnie było z Małaszyńskim - jego wejście w 12 odc. śmierdziało mi Waszakiem z TwT :///

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones