PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296341}
6,9 15 959
ocen
6,9 10 1 15959
7,0 3
oceny krytyków
Oficerowie
powrót do forum serialu Oficerowie

Ten cały Grant się tylko uśmiecha, a uśmiech jego wygląda jak u niedorozwiniętego umysłowo dziecka. gość jest śmieszny w tym serialu. W mojej opinii Małaszyński jest sztuczny, jakby połknął kił, nie ma luzu na planie tak jak Pazura czy w pewnym sensie Szyc. Ogólnie Oficerowie bardzo mi się podobali, super serial, ujęcia montaż, postacie...

ocenił(a) serial na 6
scenaniezalezna

Pamiętaj że Grand dla wielu bohaterów tego serialu jest ''nieobliczalnym psychopatą'' i dlatego moim zdaniem ten ''uśmiech niedorozwiniętego dziecka'', poza tym widać że jest facetem który nieraz już oberwał a takie rzeczy wpływają na fizjonomie.

ocenił(a) serial na 10
scenaniezalezna

:) napisz mi kolego jak można połknąć kił???haha

scenaniezalezna

jak dla mnie kolega ? jest zazdrosny. usmiech ma zajebisty i w ogole jest swietny mysle ze wiekszosc kobiet ogladajacych ten serial na niego leci a tobie zal pupe sciska bo pewne jestes zakompleksiony i wygladasz wiadomo jak

ocenił(a) serial na 7
scenaniezalezna

mnie tam kupił tym uśmiechem. Widać że jest to kreacja nieco przerysowana ale dzięki temu jest zarazem wręcz demoniczna :) moim zdaniem

scenaniezalezna

Malaszynski nigdy nie zagral lepiej,z tym ze w Oficerze byl jeszcze efekt swiezosci ale i tak super.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones