PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736614}

Pakt

7,6 45 101
ocen
7,6 10 1 45101
6,4 12
ocen krytyków
Pakt
powrót do forum serialu Pakt

HBO i Dorociński? Musi być dobre.

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

Też mam taką nadzieję, Wataha bardzo mi przypadła do gustu. Nie wiem czy wiesz, ale Canal plus jesienią też wyemituje polski serial kryminalny z młodym Stuhrem.

ocenił(a) serial na 9
Fragaria

Mam niestety polsatowski dekoder:)

Fragaria

Serial "Belfer"-kryminał z Maćkiem Stuhrem będzie, ale, niestety, dopiero jesienią...2016.

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

:C To w takim razie pozostaje mi obejrzeć jakiś inny serial kryminalny.

Fragaria

Oj, tak. Ale zważywszy, jakiż mamy ich dostatek, nie powinno być problemu ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

No trochę jest. Planuję obejrzeć Most nad Sundem, Prawo ulicy, Broadchurch, Fortitude, Luthera... Tylko kiedy?! ;)

Fragaria

To już szczerze współczuję. Jestem już po powyższych lekturach obowiązkowych, ale chodziłam jak zombie, śpiąc po 3-4 godziny ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Jak nie masz co oglądać, to od siebie polecam Czarne lustro, Olive Kitteridge i Fargo :) Krótkie i każde z mocnym finałem.

Fragaria

He, he, bardzo Ci dziekuje. Tytuły sa mi znane. Ja jestem juz tak uzalezniona, ze MUSZE miec co ogladac. Własnie wróciłam do świetnego "Shetland" i, mimo, ze ogladam drugi raz, umacniam sie w przekonaniu, ze to bardzo zacny ( i klimatyczny, a to wcale nie jest zbyt częste) serial. Mogę polecić, stosunkowo mało znany tytuł "Durham County", który niezle daje po głowie ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

To w takim razie z pewnością słyszałaś o jednym z najlepszych seriali - Sześć stóp pod ziemią. Oglądałam go w zeszłe wakacje i po obejrzeniu ostatniego odcinka nie mogłam się pozbierać przez kilka dni.Opowiada o pewnej rodzinie prowadzącej dom pogrzebowy. To połączenie czarnego humoru i dramatu. Bardzo polecam :)

Fragaria

Słyszałam, ale, o ile kojarze, to serial sprzed kliku ładnych lat, wtedy byłam absolutna kontestatorka seriali (poza kultowymi: "Glina" i "Pitbullem"). I wystarczyło, ze obejrzałam REWELACYJNY "The Killing", po ktorym zbierałam sie tygodniami, potem obejrzalam go od nowa i....zostalam, dzieki tej amerykanskiej "przeróbce" duńskiego serialu wielka fanka serialowa. Co nie znaczy, ze "Szesc stop.." nie powinno byc przeze mnie nadrobione ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Gdzie mozna obejrzeć serial durham country ?
Witaj pogodno :) jakos często trafiam na Twoje wpisy i oglądam super seriale, ktore polecasz :)
Moze tym razem tez sie uda znaleźć bo póki co nie moge nigdzie namierzyć...
Przy okazji serial Olive Kitterige tez szukałam swojego czasu i niestety nie moge wyszperać...

maagdaa1

Cześć, miło mi to czytać, dziękuję ;)
Drugi serial, o którym piszesz jest tu: http://freedisc.pl/brandon123,f-5989566,olive-kitteridge-s01e01-flv
Z pierwszym jest wyższa szkoła jazdy, musiałam się przeprosić z pewnym płatnym portalem. Zapłaciłam i ściągnęłam. Mogę tylko napisać, o ile to pocieszenie, że absolutnie było warto. Jest to jeden z tych seriali, do których systematycznie wracam, a wcale to nie takie częste.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Wielkie dzięki za link :)
zabieram się za oglądanie.
Z tym drugim serialem trochę szkoda, ale czuję sie zachęcona ;)
Może jeszcze odezwę sie do Ciebie w tej sprawie.
Pozdrawiam.

maagdaa1

Pisz, jasna sprawa. Niech "Olive Kitteridge" choć w części wynagrodzi Ci brak "Durham County". Zawsze też możesz skorzystać z płatnego portalu, w tym przypadku warto, naprawdę ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

To moze i skorzystam z tej płatnej platformy. A gdzie dokładnie znajdę ten serial?

Bo Olive obejrzę zapewne do popołudnia a nie moge nie miec co ogladac ;)

maagdaa1

He, he, he, jak ja Ci zazdroszczę, że możesz nie mieć czegoś do oglądania. Mnie już dobry brakuje, żeby wyrobić czasowo ;)
Komplet, trzy sezony są na gryzoniu. Regulaminowo zablokowało mi gotowy link. Filmweb czuwa ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Wlasnie nie moge nie miec ;)
Mam poplanowane a i tak w międzyczasie cos wynajduje i lista sie wydłuża ;)
Dzięki, na pewno i Durham obejrzę :)

maagdaa1

To trzymam kciuki za wrażenia rodem z Kanady ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Wlasnie nie moge nie miec ;)
Mam poplanowane a i tak w międzyczasie cos wynajduje i lista sie wydłuża ;)
Dzięki, na pewno i Durham obejrzę :)

ocenił(a) serial na 8
maagdaa1

Chetnie zaprosiłaby Cie do znajomych ale nie wiem jak to uczynić ;)

ocenił(a) serial na 8
roman_zabawa

HBO Dorociński i Cielecka. To musi wypalić !

ocenił(a) serial na 5
roman_zabawa

Szkoda że to tylko kopia norweskiego serialu "Układ", nawet liczba odcinków jest taka sama, należy więc spodziewać się kopii jeden do jednego.
Czy polska kinematografia stoi na tak nędznym poziomie, że nie potrafimy sami napisać przyzwoitego scenariusza na serialowy thriller? Czy jest z nią tak źle, ze polscy scenarzyści potrafią pisać tylko durne telenowele? Przecież ktoś kiedyś napisał "że Polacy nie gęsi i swój język mają". Jak na razie to udowadniamy znowu, że jesteśmy małpami. Ja rozumiem, że norweskie seriale kopiują nawet Amerykanie, ale to nie umniejsza nędzy polskiej kinematografii...

ocenił(a) serial na 9
pawulon1_2

Ten ktoś to Mikołaj Rej

roman_zabawa

Na którym pawilonie on siedzi?

roman_zabawa

Może być dobre (wreszcie), byle nie przekombinowali i nie przepsychologizowali - co jest zmorą współczesnych produkcji tego rodzaju.
Zwłaszcza polskich.

ocenił(a) serial na 5
jan_niezbedny0

A co tu można przekombinować. Oryginał jest ok, więc jeżeli tylko niczego nie spaskudzą to też powinno być ok. Obsada akurat też dobra, więc ryzyko niewielkie że wyjdzie knot w stylu Prokuratora...

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

Bez Tajemnic sobie oglądnij, a to też produkcja HBO z Dorocińskim między innymi.

ocenił(a) serial na 10
Magdalena_Lazar

Fajny serial się zapowiada, i nawet dźwięk jest dużo lepszy niż w "Watasze"

ocenił(a) serial na 8
roman_zabawa

Świetny serial klimatyczny :) doczekać się nie mogę następnego odcinka.

roman_zabawa

Odcinek 5 w jakości HD do obejrzenia bez limitów dostępny tutaj www.pakt-2015-odcinek-5-online. 5v. pl (usuń spacje)

ocenił(a) serial na 9
roman_zabawa

dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones