PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832299}
6,0 1 077
ocen
6,0 10 1 1077
Pisarze. Serial na krótko
powrót do forum serialu Pisarze. Serial na krótko

Wyjątkowe gówno!

ocenił(a) serial na 1

Jak ktoś zapowie, że będzie robił "wyjątkowe gówno" plujące na wartości to już mamy pewność, że Maciuś Stuhr przybiegnie pierwszy, z bólem stwierdzam, że Magda Cielecka niestety też...

ocenił(a) serial na 6
Prochowski3

A jakież to wartości zostały oplute?

ocenił(a) serial na 1
Agatonik

Skoro tego nie widzisz, to przykro mi, ale szkoda czasu na wymianę zdań... Są rzeczy, których niezależnie od własnych zasad i przekonań NIE WOLNO obrażać, ale o tym w obecnym czasie już całkowicie zapomniano.

ocenił(a) serial na 1
Prochowski3

Ja powiem więcej, dziś nawet modne staje się opluwanie wartości i tradycji. Wszelkiej maści pseudo-artyści tak waśnie chcą się promować. Ja nawet bym nie zwracał na to uwagi, gdyby takie osoby spróbowały obrazić np islam, czy Mahometa... Ale tego nie zrobią, bo są tchórzami plującymi wyłącznie na to, co nie odda im z nawiązką. Chrześcijanin z reguły zawsze nadstawi drugi policzek, wybaczy i jeszcze będzie się modlił za opluwającego. Podobnie uczyni każdy normalny dobry człowiek, więc sprawa jest jasna....

misiek_maciek_2

Pytanie tylko, kiedy polscy katolicy zostaną chrześcijanami?

Agatonik

Zapewne koleżkowiec powyżej (od dziecka oczadzany bliskowschodnią mitologią dla pustynnych ludów sprzed tysięcy lat) nie mógł zdzierżyć widoku tej lalki (wymyślonej w IV w.) jarającej blanta!

ocenił(a) serial na 1
antypis

I to są właśnie filmy dla takich, mocno ograniczonych ludzi jak ty. Czegoś poważniejszego i tak byś nie zrozumiał, więc wszystko jest jasne...

misiek_maciek_2

Poleć nam coś z twojego poziomu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones