PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005884}

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
7,6 14 149
ocen
7,6 10 1 14149
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
powrót do forum programu Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Nieistotny zdaje się fakt, że to może być tylko merketing i ustawione, wyreżyserowane spotkanie.

To jest mój świat i zawsze dobrze do niego wrócić :)

ocenił(a) program na 8
likeafreak

Też mi się tak zdawało, trochę te wypowiedzi sztuczne, było tak wspaniale itd. ale mogły być ostre dymy, o których nikt nie powie :D

ocenił(a) program na 7
Toffie_Crisp

dokladnie. ja obejrzalem na dwa razy. Druga czesc ta od kiedy opowiadali o piatej czesci i dalej to juz byla slaba. Powtarzanie w kolko ze rodzina, niesamowici ludzie itd. Bardziej interesujacy poczatek jak to wszystko sie zaczynalo itp. Zreszta tak samo jak filmy gdzie od piatej czesci bylo juz slabo kiedy Yates przejal paleczke.

ocenił(a) program na 8
pinang

Yates niewiele wniósł do serii jako reżyser i ten dokument trochę to potwierdził. Wypadł blado przy pozostałych trzech reżyserach. Za to teraz bardziej doceniłem reżyserię 1, 2 i 4 części. Bo reżyseria Cuarona w Więźniu Azkabanu od zawsze była dla mnie mistrzowska

ocenił(a) program na 7
likeafreak

dokladnie, mam takie same odczucia

ocenił(a) program na 8
Toffie_Crisp

Wspomniane było, że Emma chciała opuścić serię, ale że Daniel po 5. części chcial zrezygnować i przekonała go jedynie wysoka gaża to cisza ;) I na koniec dobra mina jak to było wspaniale

Mogli jednak więcej zahaczyć o jakieś trudy związane z przynależeniem do tej serii. Mniej słodzenia, a więcej faktów i ciekawostek. Mimo wszystko, dobrze było zobaczyć ponownie tą obsadę. Helena Bonham Carter jest boska <3

ocenił(a) program na 9
likeafreak

Być może masz racje, ale i tak dokument ogląda się świetnie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones